KAPAKLI EVDEN EVE NAKLİYAT

Çeşitli sebeplerden ötürü taşınma durumunda kalan Kapaklı Halkımız en çok zorlandığı noktalardan biride, evden eve nakliyat işlemleri için kaliteli firma bulunabilmesidir. Özellikle eşyalarınızın eski evinizden eni evinize nakil edilirken problemsiz edilmesi en büyük temennimizdir. bundan dolayıdırki seçilen firmanın alanında uzman, dürüst olması ve mesleğinin gerek gördüğü tecrübe ile faaliyet göstermesi gerekmektedir. Ev taşıma sektöründe hizmet veren Kapaklı evden eve nakliyat şirketi, tüm eşyalarınızı istediğiniz adrese götürüken olabilcek herhangi bir kazanın önüne geçmek için çeşitli önlemler almaktadır. 21 yıldır edindiği çeşitli bölgelerde ev taşıma deneyiminide yaptığı işe katarak hizmer veren firmamız evinizi sorunsuz şekilde taşımaktadır. Ayrıca Kapaklı evden eve nakliyat firmasının müşteri hizmetleri, maksimum 1 iş günü içerisinde talep edilen adreslere araç yönlendirmektedir. Fakat gerçekleşecek olan nakliyat işleminin sağlıklı olunması için 2-3 gün öncesinden plan yapılması taşınma açısından daha sağlıklı olacaktır.  21 yıllık ev taşıma deneyimi ile üstlendiği tüm sorumluluğu en hesaplı şekilde yerine getiren firmamız faaliyetlerine geride mutlu müşteriler bırakarak devam etmektedir.

 Alanında Uzman Çalışanlar

 Evden eve nakliyat hizmetinde çalışan ekibin işinde başarılı olması ve eşyayı sahiplenmesi fazlasıyla önemlidir. Örneğin bir eşyanın nasıl kaldırılması ve hangi metotlar ile nakliyat araçlarına yüklenmesi gibi konular üzerinde deneyim sahibi olmayan kişiler ile gerçekleştiren taşımanın başarıyla tamamlanması zor bir ihtimaldir. Bu zor durum o an görülmese bile 3 veya 5 gün veya 2 ay sonra eşyaların üzerindeki etkiler veya başka biyerdeki hasarlar ile kendini belli eder. Kapaklı evden eve nakliyat firmamızla hizmet veren çalışanlarımız, işinde uzman ev taşıma mesleğine uygundur yapıdadır. Özellikle de paketleme, montaj ve yükleme gibi aşamalarda başarılı olan çalışanlar, düzenli zamanlarda bizlerce çeşitli telkin ve hijyen kurallarından geçirilmektedir. Kapaklı evden eve nakliyat Firmamızca her konuda güvenlik ön plandadır. Kırılması muhtemel olan tüm eşyalar, araçların özel bölümüne yerleştirilmekte ve çevresel etkenlerden korunması sağlanmaktadır. Çalışanlarımız tarafından yapılan sökülüm ve kurumlum işlemlerinde ise, eşyanın insan hatasından dolayı oluşabilcek deformasyondan etkilenmemesi için de mobilyada sökülüm gerçekleştiği an ambalajlanarak sadece kurulum zamanı ambaljından çıkartılması gibi tecrübelerimize dayalı işlemler ile hatasız bir çalışma Sunulmaktadır. 
Bahçelievler Nakliyat

Çok Hesaplı Fiyatlar

 Şu günlerde ülkemiz ve dünya çeşitli sıkıntılar çekmektedir. Böyle günlerde zor bir süreçle yüzleşen ev taşıma işlemleri, insanlarımızın aile bütçelerinde zorluklara sebep olmaktadır. Taşınmaların çoğunun acil ihtiyaç dahilinde oluştuğunu düşünürsek bunu fırsata çevirmek isteyen kötü niyetli nakliyatçılar insanlarımızın mecburiyetlerini kendi menfaatlerine çevirerek insanları zor durumda bırakmaktadırlar. Evden eve nakliyat Şirketimiz bu gibi düşüncelerden çok uzak bir yapıya sahip olduğu için, hatta ve hatta böyle durumlarda insanlarımızın işlerini kolaylaştırmanın ileriye dönük daha güvenli referanslar oluştuduğunu bildiğimiz için elimizden geldiğince daha çok taşınanımızla iletişime geçip kötü niyetli taşımacılardan uzaklaştırıp kendi kurumsal bünyemizde güven ile hizmet vermekteyiz. Kapaklı evden eve nakliyat firması, tüm yaşanan zorlu taşınma sürecini kısa zaman içerisinde tamamlamaktadır, müşteri memnuniyetini sağlamak için en hesaplı fiyat ile hizmet vermektedir. İster uzun kilometre, isterse kısa kilometre hiç fark etmeksizin yüzde 50’ye varan indirimler ile gerçekleştirilen evden eve nakliyat firmamız hizmeti, müşterilere söz verilen saatler içerisinde de tamamlanmaktadır. Kapaklı’da taşınmadan önce çekinmeden bizi arabilir ve en hesaplı, kaliteli fiyatı alabilirsiniz.

Kamyon Çeşitleri 

Bilindiği üzere evden eve nakliyat ve çeşitli taşımacıklarda arklı ebatlarda kamyonlar kullanılmaktadır.fakat ev taşımada tercih edilen kamyonun evden eve nakliyata uygun ölçülerde ve eşya dostu olması gerekmektedir. Bağzı sahte firmalar kamyon ebatlarını ev taşımaya uygun olarak seçmeyerek çeşitli kötü niyetli pilanlar içerisine girerler.! Sektöründe lider bir firma konumunda olan Kapaklı evden eve nakliyat, bünyesinde hemen hemen tüm eşya çeşitlerini taşıyabilecek olan araçlar bulunmaktadır. Ayrıca kamyon, tır ve hafif ticari çeşitlerinden taşımanıza en uygun olan model, uzman ekiplerimiz tarafından belirlenmektedir. Bu sayede de nakliyat işlemlerinin daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.